• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
de Stempelolifant

de Stempelolifant

  • Home
  • Stampin’ Up!
    • Bestellen
    • Catalogus
  • About Me
  • Webwinkel
    • retired stempels
    • stickers
    • retired stempel met bijpassende pons
  •  

Stempelschatten bloghop – Na regen komt zonneschijn

sep. 28, 2022

Welkom vandaag bij de Bloghop van de groep Stempel Schatten. Een bloghop voor alle ā€œverborgen en Vergetenā€ schatten die Stampin’Up! heeft. Met uiteraard elke maand een thema of onderwerp. Sommige sets zijn zo geweldig, maar zie je helaas veels te weinig…. en daar willen we uiteraard iets aan doen. šŸ™‚

Na regen komt zonneschijn

Vandaag weer een nieuwe bloghop, en deze keer een kaartje in het teken van een regenboog… Want wat komt er tevoorschijn, als er direct na de regen het zonnetje doorkomt? Juist… een regenboog dus. En een opbeurend kaartje is altijd fijn, als het even niet voor 100% goed gaat.

Ik ben dus de jaarcatalogus ingedoken, om daar een paar pareltjes uit te zoeken, die ik hier goed bij kon gebruiken. En zo kwam ik dus uit op de stempelsets Flowers of Friendship en Simply Fabulous. Allebei leuke sets, die je veels te weinig ziet. Dus hoog tijd voor de hoofdrol vandaag.

Ik wilde de regenboog kleurtjes gebruiken, dus heb er eerst een paar smalle strookjes van gesneden, en in dezelfde kleuren inkt, verschillende bloemen gestempeld. Deze uitgeknipt, of met een pons uitgeponst.

Om dit allemaal juist mooier uit te laten komen, heb ik op de achtergrond juist met de 3 kleuren bruine inkt, een achtergrond gemaakt, met de smooshing techniek. ( zie hier de uitleg van deze techniek. )

Toen ik alles op de kaart geplakt had, miste ik nog wat… dus nog even verder mijn bak met stansen ingedoken… en wat blijkt.. in de set Hydrangea Dies, zit een heel leuk klein bloemetje… šŸ™‚

Inspiratie

Wil je nog meer leuke voorbeelden en ideeƫn zien? Hieronder zie je het lijstje van alle leuke voorbeelden. Ga er zeker een kijkje nemen voor meer inspiratie.

Dank je wel voor het langskomen op mijn blog. Uiteraard vind ik het super leuk als je een berichtje achterlaat.

Gebruikte materialen

Hieronder zie je de materialen die ik gebruikt heb. Heb je interesse, laat het me weten, en ik bestel het graag voor je mee.

Stempels Thee en Troost, Tuinfluiters ( tekst op voorkant kaart )
Inkt Memento Black, Parakeet Party, Starry Sky, Fresh Freesia
Cardstock Basic White, Starry Sky, Fresh Freesia
DessinpapierTea Boutique
StansenStylish Shapes dies, Teacup dies
Overigwit touw, dimensionals

Gerelateerd

Category: Bloghop, Stampin' Up!, Techniek Tags: Flowers of Friendship, simply Fabulous

← Previous Post
Do Small Things In A Great Way
Next Post →
Never Look At The Sun. Instead, Look At The Sunflower

You may also like

Speciaal voor jou
Creatieve harten bloghop – Welkom ’21-’22 jaarcatalogus
Have a Beautiful day

Lees Interacties

Reacties

  1. YVonne Neefjes zegt

    28 september 2022 om 19:50

    Heel leuk kaartje en de door de kleurtjes ook nog eens vrolijke. Als de ontvanger daar niet blij van wordt.. Creatieve groet, Yvonne

    Beantwoorden
  2. Yolanda Pasterkamp-de Jogne zegt

    28 september 2022 om 22:02

    Superleuke techniek, goede combinatie van kleuren, inkt, papier en bloemen. Oja en stansen, want die heb je ook gebruikt (Hydrangea).
    Prachtige kaart!

    Beantwoorden
  3. Elly Rijnvis zegt

    3 oktober 2022 om 05:55

    Goed over nagedacht en de uitvoering is weer geweldig! Mooi!

    Beantwoorden
  4. Annette Elias zegt

    9 oktober 2022 om 03:19

    Wat weer een heerlijke combinatie van techniekjes, kleuren en stijlen. Een echte Nina mix. I love it!

    Beantwoorden

Geef een reactie Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Rating recept




Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Primaire Sidebar

Link naar de online Stampin’Up! catalogus
Stampin' Up! Jaarcatalogus 2023-2024
Link naar de Nederlandse stempels in de online Stampin’Up! catalogus
Stampin' Up! Nederlandse brochure

Categorieƫn

  • Algemeen
  • Bloghop
  • Challenge
  • Colorado Craft Company
  • Creatieve Harten Challenge
  • Cricut Maker
  • Feel Good Stampin' Bloghop
  • Gelli Plate
  • Labels
  • Lifestyle
  • Pop-Up kaarten
  • Scrap Sunday
  • scrapbooking
  • Silhouette Cameo
  • Siser Juliet
  • Stampin' Up!
  • Stampin' Up! Meets
  • Stempelschatten Bloghop
  • SU-per Challenges
  • Techniek
  • Travel
  • Tutorial
  • Uit de oude doos…
  • Workshop

Archieven

Copyright de Stempelolifant 2023

Lexi Theme by Code + Coconut

 

Reacties laden....